AKTUALNOŚCI


Opel, Alfa, Fiat .... i ich słynna skrzynia M32,
"Szanowny Panie, ale mój Opel Astra ma tylko 72 000 km i jak zepsuła się skrzynia ...". Oto pytanie, które pojawia się bardzo często. To prawda, nawet przy przebiegu 70 000 km, skrzynia może ulec całkowitemu uszkodzeniu, a jeśli Ci się to przydarzy, uwierz, że nie jesteś jedyną osobą.

Jest to jedna z najlepiej sprzedających się referencji: skrzynia M32, która jest zamontowana w takich autach jak : Opel Astra; Zafira, Corsa, Agila itp. Jak i również w Alfie Romeo i Fiacie...

Wszystko zaczyna się od zużycia łożysk, które wydają charakterystyczne " wycie" ze skrzyni biegów. Im dłużej jeździsz z tym" wyciem", tym więcej elementów ulega uszkodzeniu. .

Objawy uszkodzenia łożysk mogą się pojawić szybko, bo już od 50 do 60 000 KM, Kierowcy Opla zauważają, że praca skrzyni staje się dziwnie hałaśliwa. Kolejnym objawem jest lewarek skrzyni biegów w kabinie, który zaczyna się poruszać za każdym razem, gdy przyspieszasz lub hamujesz.

Kiedy tylko poczujesz te objawy, zalecamy skontaktowanie się z naszą firmą i nie czekaj; ponieważ skrzynia biegów w końcu się zepsuje. Im wcześniej zareagujesz tym koszt naprawy będzie mniejszy.

www.naprawa-skrzyn.pl
ul. Strzeszyńska 54
60-649 Poznań
kom. 570 149 040
POWRÓT